Aan het laden...

Karel Kaers Classic

15 juni 2024


Glaswerken Vanheertum VTT

 10 november 2024


Aankomende Evenementen

maart

3

zondag

Eerste Rit | 09:00

50 kilometer

maart

9

zaterdag

Foxtown Gravel | 09:00

100 kilometer

maart

10

zondag

Retie | 09:00

55 kilometer

Sponsors

Instagram

Facebook

Bokkespurters
Bokkespurters
Nagenieten van een topeditie! Bedankt Glaswerken Vanheertum en alle medewerkers. Hopelijk tot volgend jaar.
Bokkespurters
Bokkespurters
Bokkespurters
Dit was de vorige editie. Zondag is het weer zover. Tot dan!!
info: www.bokkespurters.be
Bokkespurters
Bokkespurters
Bokkespurters
Als bestuur zijn we er weer in geslaagd om een 100% vrije Sport Vlaanderen- (het vroegere Bloso) mountainbiketour aan te bieden. Dit door de nauwe samenwerking met erfgoed Noorderkempen en het gemeentebestuur. Jullie krijgen daardoor tijdens onze toertocht de unieke kans om door twee bijzondere beschermde landschappen te fietsen. Normaal gezien is fietsen op deze plekken niet toegestaan, maar speciaal voor onze toertocht hebben we een éénmalige toestemming gekregen in het kader van de onroerenderfgoedregelgeving.
Na afloop van onze toertocht is het opnieuw verboden om op deze plekken te fietsen. Een reden te meer dus om op zondag 12 november 2023 naar Vosselaar af te zakken! Tot volgende week!
info:
Bokkespurters
Bokkespurters
Mooie mountainbike en graveltochten in de Noorderkempen!
Bokkespurters
Bokkespurters
Vanaf nu kan je inschrijven voor onze graveltocht op 12 november 2023 #gravelbike #gravel #mountainbiking #sportenisgezond #dekempen
Bokkespurters
Bokkespurters
https://www.vbr-vlaanderen.be/voorinschrijvingen/inschrijvingsform_msp.php?event_id=18004§ie=vwb

Vanaf nu kan je inschrijven voor de graveltochten op 12 november 2023 in Vosselaar

meer info
https://www.bokkespurters.be/

Bestuursleden


Ellen Swinnen

Ondervoorzitter

swinnen.ellen@telenet.be


Erik De Jonghe

Adviseur

erik.de.jonghe@live.be


Filip Verschueren

Voorzitter

filip_verschueren@hotmail.com


Leen Huybrechts

leen.huybrechts1@gmail.com


Marc Broeckx

Adviseur

broeckx.marc@hotmail.com


Ronny Dierckx

Adviseur

dierckxronny@skynet.be


Tom Vermierdt

Adviseur

tomvermierdt@me.com


Tom Wellens

Secretaris

tom.wellens3@telenet.be