Aan het laden...

Glaswerken Vanheertum VTT

 10 november 2024


Aankomende Evenementen

juni

22

zaterdag

Willemstad + MD | 08:00

164 kilometer

juni

23

zondag

juni

29

zaterdag

Werchter classic | 08:00

145 kilometer

Sponsors

Instagram

Facebook

Bokkespurters
Bokkespurters is in Vlaams Gewest.
Vosselaar
Vandaag startte de @heylenvastgoed_heistsepijl in Vosselaar . Maar op 15 juni is het de Karel Kaers Classic! Wist je dat we niet enkel van naam veranderde maar ook een volledige nieuwe toer voorschotelen. Tot dan!
Bokkespurters
Bokkespurters
Vergeet niet in te schrijven voor onze graveltocht.
kostprijs gravel8€
toer niet afgepijld bij voorinschrijving ontvang je gpx
https://www.vbr-vlaanderen.be/voorinschrijvingen/inschrijvingsform_msp.php?event_id=18549

Inschrijven voor de tijdrit kan ook nog altijd via onze website:
www.bokkespurters.be
Bokkespurters
Bokkespurters
Vosselaar fiets is vanaf nu de Karel Kaers Classic! www.bokkespurters.be voor meer info en voorinschrijving gravel en tijdrit. #gravel #gravelbike #timetrial #mooiekempen #sportersbelevenmeer #sportsinstagram #mooivosselaar
Bokkespurters
Bokkespurters
Onze nieuwe clubkampioenen! Volgende week start het nieuwe seizoen.
Bokkespurters
Bokkespurters
Nagenieten van een topeditie! Bedankt Glaswerken Vanheertum en alle medewerkers. Hopelijk tot volgend jaar.
Bokkespurters
Bokkespurters
Bokkespurters
Dit was de vorige editie. Zondag is het weer zover. Tot dan!!
info: www.bokkespurters.be
Bokkespurters

Bestuursleden


Ellen Swinnen

Ondervoorzitter

swinnen.ellen@telenet.be


Erik De Jonghe

Adviseur

erik.de.jonghe@live.be


Filip Verschueren

Voorzitter

filip_verschueren@hotmail.com


Leen Huybrechts

leen.huybrechts1@gmail.com


Marc Broeckx

Adviseur

broeckx.marc@hotmail.com


Ronny Dierckx

Adviseur

dierckxronny@skynet.be


Tom Vermierdt

Adviseur

tomvermierdt@me.com


Tom Wellens

Secretaris

tom.wellens3@telenet.be