Aan het laden...

Glaswerken Vanheertum VTT

 13 november 2022


VOSSELAAR FIETST

11 juni 2022

Aankomende Evenementen

Sponsors

Facebook

Bokkespurters
Bokkespurters
Afscheid van een Bokkespurters. Celleke
Bokkespurters
Bokkespurters
Bedankt aan alle aanwezigen om er weer een topeditie van te maken!
Bedank Glaswerken Vanheertum als trouwe partner!
We kijken al uit naar volgend jaar...
Bokkespurters
Bokkespurters
Bokkespurters is bij Sporthal Diepvenneke.
Sporthal Diepvenneke
Vtt glaswerken Vanheertum. Zondag is het zover! Benieuwd wie hier vlotjes bovenkomt...wienerberg-berg #eenechteaanrader #vttglaswerkenvanheertum #vtt #mountainbike #heerlijkfietsen #sportersbelevevenmeer #sportbike
Bokkespurters
Bokkespurters is bij Sporthal Diepvenneke.
Sporthal Diepvenneke
13 november 2022 vtt glaswerken Vanheertum #mountainbike #vtt #gravelcycling #vosselaar
Bokkespurters
Bokkespurters is bij Sporthal Diepvenneke.
Sporthal Diepvenneke
Parcours getest en goedgekeurd! Tot 13 november! #vttglaswerkenvanheertum #vtt #mountainbike #gravelcycling #sportersbelevenmeer
Bokkespurters
Bokkespurters heeft zijn/haar profielfoto bijgewerkt.

Bestuursleden


Ellen Swinnen

Ondervoorzitter

swinnen.ellen@telenet.be


Erik De Jonghe

Adviseur

erik.de.jonghe@live.be


Filip Verschueren

Voorzitter

filip_verschueren@hotmail.com


Leen Huybrechts

leen.huybrechts1@gmail.com


Marc Broeckx

Adviseur

broeckx.marc@hotmail.com


Ronny Dierckx

Adviseur

dierckxronny@skynet.be


Tom Vermierdt

Adviseur

tomvermierdt@me.com


Tom Wellens

Secretaris

tom.wellens3@telenet.be