Aan het laden...

VOSSELAAR FIETST

15 juni 2019

 

 

 

 


ALUCOTEC VTT

10/11/2019


Aankomende Evenementen

april

20

zaterdag

Markizaatmeer | 09:00

140 kilometer

april

21

zondag

april

22

maandag

Sponsors

Facebook

Bokkespurters
Bokkespurters heeft zijn/haar profielfoto bijgewerkt.
Bokkespurters
Bokkespurters
Er is niets dat moeilijker is
dan de dingen te wensen en
te aanvaarden zoals ze zijn
Wij vragen allemaal “waarom”?
Het antwoord verstilt
daar er geen antwoord is.

Rust zacht, Peter Wouters.
Bokkespurters
Bokkespurters zit koffie te drinken bij Mieke Pap.
Mieke Pap
Vrouwenritje....
Bokkespurters
Bokkespurters heeft een bericht gedeeld.
Gezocht: leuke wielerclub om op WielerVerhaal in de kijker te zetten!
Bokkespurters
Bokkespurters
Mooie reportage van een fijne dag! #vosselaarfietst2018 @rtvkempen
Bokkespurters
Bokkespurters voelt zich nieuwsgierig.
Gisteren een topdag beleefd! Bedankt iedereen! Benieuwd naar de reportage die RTV maakte 😊Regionale Televisie Kempen & Mechelen @gemeentevosselaar #vosselaarleeft #bokkespurters #vosselaarfietst2018

Bestuursleden


Ellen Swinnen

Ondervoorzitter

swinnen.ellen@telenet.be


Erik De Jonghe

Adviseur

erik.de.jonghe@live.be


Filip Verschueren

Voorzitter

filip_verschueren@hotmail.com


Jos Damen

Adviseur

jos.damen@skynet.be


Leen Huybrechts

leen.huybrechts1@gmail.com


Marc Broeckx

Adviseur

broeckx.marc@hotmail.com


Ronny Dierckx

Adviseur

dierckxronny@skynet.be


Ronny Vanierschot

Adviseur

Ronnyvanierschot@skynet.be


Tom Vermierdt

Adviseur

tomvermierdt@me.com


Tom Wellens

Secretaris

tom.wellens3@telenet.be