Aan het laden...

ALUCOTEC VTT

10/11/2019


VOSSELAAR FIETST

15 juni 2019

 

 

 

 

Aankomende Evenementen

oktober

20

zondag

MTB Beerse | 08:30

45 kilometer

oktober

26

zaterdag

november

1

vrijdag

Sponsors

Facebook

Bokkespurters
Bokkespurters
Volgende week zaterdag is het zover!!!! Voor ieder wat wils… gezinsfietstocht van 35 km, sportievere fietsers kunnen kiezen tussen 70 km , 115km en 150km en vanaf 18u recreatief of competitief tijdrijden in ploeg. Iedereen welkom dus.
Inschrijven ploegentijdrit via filip_verschueren@hotmail.com
Bokkespurters
Bokkespurters heeft zijn/haar profielfoto bijgewerkt.
Bokkespurters
Bokkespurters
Er is niets dat moeilijker is
dan de dingen te wensen en
te aanvaarden zoals ze zijn
Wij vragen allemaal “waarom”?
Het antwoord verstilt
daar er geen antwoord is.

Rust zacht, Peter Wouters.
Bokkespurters
Bokkespurters zit koffie te drinken bij Mieke Pap.
Mieke Pap
Vrouwenritje....
Bokkespurters
Bokkespurters heeft een bericht gedeeld.
Gezocht: leuke wielerclub om op WielerVerhaal in de kijker te zetten!

Bestuursleden


Ellen Swinnen

Ondervoorzitter

swinnen.ellen@telenet.be


Erik De Jonghe

Adviseur

erik.de.jonghe@live.be


Filip Verschueren

Voorzitter

filip_verschueren@hotmail.com


Jos Damen

Adviseur

jos.damen@skynet.be


Leen Huybrechts

leen.huybrechts1@gmail.com


Marc Broeckx

Adviseur

broeckx.marc@hotmail.com


Ronny Dierckx

Adviseur

dierckxronny@skynet.be


Ronny Vanierschot

Adviseur

Ronnyvanierschot@skynet.be


Tom Vermierdt

Adviseur

tomvermierdt@me.com


Tom Wellens

Secretaris

tom.wellens3@telenet.be