Aan het laden...

VOSSELAAR FIETST

13 juni 2020


ALUCOTEC VTT

8/11/2020


Aankomende Evenementen

juli

12

zondag

juli

21

dinsdag

Sponsors

Facebook

Bokkespurters
Bokkespurters voelt zich speciaal.
Dag van de ondernemer! Bedankt aan al onze sponsors!!!! Fietsen Kim Alucotec BVBA Walbers Woningafscherming T-Graantje Café 't Bergske Grondwerken Vrins Di Legno Vastgoed @IMac @jentech @voegwerkenfrankjacobs @d&jwoonprojects Goelen & Gaukema HR Partners @luytene @decirrek Veelo - Elektrische fietsen Domestic Makelaars Windekindsport Trappen Lauwers Kaffee De Lindekens Swimtec Zwembaden BVBA @sabro Deschacht
Bokkespurters
Bokkespurters
Op onze Alucotec VTT is een Garmin fietscomputer gevonden. Contact opnemen via pb
Bokkespurters
Bokkespurters
Bokkespurters
Alucotec VTT ! @ Alucotec BVBA
Tot zondag iedereen!!!
Bokkespurters
Bokkespurters
Bokkespurters
Binnen een weekje is het zover.... De 25ste editie van onze alucotec vtt! Wij zijn er klaar voor! Hopelijk jullie ook ? Tot dan! @alucotec #vivelevelo #mountainbike #mooisteplekjesvandekempen #lovecycling #prachtigtoerke #sportersbelevenmeer #deKempen @toerismevosselaar
Bokkespurters
Bokkespurters heeft zijn/haar profielfoto bijgewerkt.

Bestuursleden


Ellen Swinnen

Ondervoorzitter

swinnen.ellen@telenet.be


Erik De Jonghe

Adviseur

erik.de.jonghe@live.be


Filip Verschueren

Voorzitter

filip_verschueren@hotmail.com


Leen Huybrechts

leen.huybrechts1@gmail.com


Marc Broeckx

Adviseur

broeckx.marc@hotmail.com


Ronny Dierckx

Adviseur

dierckxronny@skynet.be


Tom Vermierdt

Adviseur

tomvermierdt@me.com


Tom Wellens

Secretaris

tom.wellens3@telenet.be