Aan het laden...

VOSSELAAR FIETST

11 juni 2022


Glaswerken Vanheertum VTT

 13 november 2022


Aankomende Evenementen

augustus

14

zondag

Rondom Geel | 08:00

90 kilometer

augustus

15

maandag

Rondom Schijf | 08:00

100 kilometer

augustus

21

zondag

Sponsors

Facebook

Bokkespurters
Bokkespurters is in Vosselaar.
Vosselaar
Internationale dag van de fiets... volgende week maken wij van fietsen een feest! #vosselaar fietst #gravelcycling #timetrial #sportersbelevenmeer #gravelbikes
Bokkespurters
Bokkespurters is in Vosselaar.
Vosselaar
Op 11 juni is het Vosselaar fietst vanaf dit jaar kan je ook genieten van verschillende graveltochten...#gravelcycling #gravelbikes #sportersbelevenmeer #fietseninbelgië
Bokkespurters
Bokkespurters
Afgelopen weekend genoten we van ons clubreisje naar Genk. Volgende maand op 11 juni staat VOSSELAAR FIETST op de planning. Voor elk wat wils: graveltochten, gezinstochten, tijdrijden, ... Tot dan !
Bokkespurters
Bokkespurters
Bokkespurters
Bedankt iedereen !!! #sportersbelevenmeer #kempen #vtt #sport #mountainbike #gopro Glaswerken Vanheertum
Bokkespurters
Bokkespurters
Bokkespurters
Iedereen bedankt voor de fijne dag! #sportersbelevenmeer #vtt #mountainbike #kempen #sport #gopro thx sponser Glaswerken Vanheertum !!!
Bokkespurters

Bestuursleden


Ellen Swinnen

Ondervoorzitter

swinnen.ellen@telenet.be


Erik De Jonghe

Adviseur

erik.de.jonghe@live.be


Filip Verschueren

Voorzitter

filip_verschueren@hotmail.com


Leen Huybrechts

leen.huybrechts1@gmail.com


Marc Broeckx

Adviseur

broeckx.marc@hotmail.com


Ronny Dierckx

Adviseur

dierckxronny@skynet.be


Tom Vermierdt

Adviseur

tomvermierdt@me.com


Tom Wellens

Secretaris

tom.wellens3@telenet.be